برش بتن با کتراک

برش بتن با کتراک

برش بتن با کتراک

برش بتن با کتراک

برش بتن و سنگ با کتراک Katrock

کتراک ماده ایست منبسط شونده که برای ایجاد ترک در سنگ و بتن استفاده میگردد البته این روش برش بتن در مواقعی انجام میگیرد که دیگر روش های برش بتن مسلح امکان پذیر نباشد اما در مورد سنگ بهترین و موثر ترین روش برش میباشد.

این پودر کتراک پس از مخلوط شدن با آب، به صورت دوغاب در درون چال های از پیش حفاری شده ریخته می شوند و پس از مدتی در اثر پدیده هیدراتیزاسیون وآبگیری، دوغاب حاصله تا چندین برابر خود افزایش حجم می دهد و در اثر این افزایش حجم، یک تنش فشاری بالایی به دیواره چالها وارد می کند و این تنش در نهایت موجب شکسته شدن دیواره چال، در نقاط ضعف موجود در اطراف دیواره می گردد. با حفاری وآرایش چال ها در جهت های خاص می توان شکسته شدن دیواره چال ها را هدایت نمود و در نهایت قطعات سنگ و یا بتن را به طور دلخواه برش داد.

برش بتن با کتراک با در اختیار داشتن مدرن ترین ابزار روز دنیا و نیروی متخصص مجری کلیه پروژه های برش بتن مسلح و غیر مسلح در هر ضخامت و اندازه، همچنین پروژه های مقاوم سازی سازه های بتنی آماده همکاری می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>